Web Analytics

Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Platformu!

Temiz arayüz, yenilikçi bakış açısı ve stabil bir duruş. Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli hayvanseverler platformu "Hayvanlar.com.tr"
Sevimli dostlarımız hakkında her tür bilgiye rahatça erişip sorunuzu sorabileceğiniz tek platform.

⭐3 KG Kedi veya Köpek maması çekilişimiz başladı!⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garfield

Admin
Aldığı Beğeni
13
Minik Dostum
  1. Kuş
Sevgili hayvanlar.com.tr ailesi. Yine harika bir çekiliş ile karşınızdayız.
Çekilişimiz"e katılım şartları aşağıda yer almaktadır.

• Öncelikle hayvanlar.com.tr'ye üye olmanız gerekir. (ücretsizdir)
  • Bu konu altına "Çekilişe katılıyorum" yazmanız gereklidir.
  • Forumda konu ya da mesaj sayınızın minimum 3 adet olması gereklidir.(Örneğin, Sahip olduğunuz sevimli dostunuzu ilgili kategoriye paylaşabilirsiniz.)
  • (Mrb, tşk, teşekkürler v.b gibi mesaj kasmaya yönelik mesajlar kabul edilmez.)
  • Konu altında Paylaş butonundan konuyu her hangi bir sosyal medya hesabızda paylaşmanız gereklidir.
  • Katılımcı sayısının minimum 10 olması gereklidir.
Bitiş süresi: 10 Kasım 2022 / Saat: 00'da bitecektir...
Kargo: Kargo ücreti bize aittir. Kazanan yarışmacımız bilgilerini gönderdikten sonra mama gönderilecektir.

Bütçe: 300 TL
Kazanan kişi 300 TL değerinde istediği kedi ya da köpek maması ürününü bizden talep edebilir. Çekiliş sonrası ürün linkini ve adres bilgilerini bize iletmesi yeterlidir.

Çekiliş sonuçları SS olarak konuya eklenecektir.
Çekilişe katılım tamamen ücretsizdir.

Diğer Çekilişlere şuradan göz atabilirsiniz;

Son düzenleme:

Garfield

Admin
Aldığı Beğeni
13
Minik Dostum
  1. Kuş
Çekilişe katılıyorum

Çekilişe katılım kurallarını dikkate alınız, Katılım için forum genelinde en az 3 konu veya mesajınızın olması gereklidir.

Örnek, sahip olduğunuz sevimli dostumuzu ilgili kategoriye tanıtabilir paylaşabilirsiniz, ya da bilgi ve deneyim sahibi olduğunuz konuları bizimle paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Beyza

Üye
Aldığı Beğeni
0
Minik Dostum
  1. Kedi
Sevgili hayvanlar.com.tr ailesi. Yine harika bir çekiliş ile karşınızdayız.
Çekilişimiz"e katılım şartları aşağıda yer almaktadır.

• Öncelikle hayvanlar.com.tr'ye üye olmanız gerekir. (ücretsizdir)
  • Bu konu altına "Çekilişe katılıyorum" yazmanız gereklidir.
  • Forumda konu ya da mesaj sayınızın minimum 3 adet olması gereklidir.(Örneğin, Sahip olduğunuz sevimli dostunuzu ilgili kategoriye paylaşabilirsiniz.)
  • (Mrb, tşk, teşekkürler v.b gibi mesaj kasmaya yönelik mesajlar kabul edilmez.)
  • Konu altında Paylaş butonundan konuyu her hangi bir sosyal medya hesabızda paylaşmanız gereklidir.
Bitiş süresi: 10 Kasım 2022 / Saat: 00'da bitecektir...
Kargo: Kargo ücreti bize aittir. Kazanan yarışmacımız bilgilerini gönderdikten sonra mama gönderilecektir.

Bütçe: 300 TL
Kazanan kişi 300 TL değerinde istediği kedi ya da köpek maması ürününü bizden talep edebilir. Çekiliş sonrası ürün linkini ve adres bilgilerini bize iletmesi yeterlidir.

Çekiliş sonuçları SS olarak konuya eklenecektir.
Çekilişe katılım tamamen ücretsizdir.
Çekilişe katılıyorum

Garfield

Admin
Aldığı Beğeni
13
Minik Dostum
  1. Kuş
Çekilişe katılım kurallarını dikkate alınız, Katılım için forum genelinde en az 3 konu veya mesajınızın olması gereklidir.

Örnek, sahip olduğunuz sevimli dostumuzu ilgili kategoriye tanıtabilir paylaşabilirsiniz, ya da bilgi ve deneyim sahibi olduğunuz konuları bizimle paylaşabilirsiniz. @Beyza,

Aldığı Beğeni
1
Minik Dostum
  1. Kedi
  2. Köpek
Çekilişe katılıyorum. Kedim ve köpeğim var kedim tekir ve cok tatli pofuduk bi kedi bütün hayvanlari çok seviyorum. ❤️🤗

Garfield

Admin
Aldığı Beğeni
13
Minik Dostum
  1. Kuş

Garfield

Admin
Aldığı Beğeni
13
Minik Dostum
  1. Kuş
Yeterli katılımcı sayıcı şartı ve katılım sağlayan üyelerin min. mesaj adeti şartını karşılamadıkları için çekiliş sonlanmıştır.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyenler