Web Analytics

Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Platformu!

Temiz arayüz, yenilikçi bakış açısı ve stabil bir duruş. Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli hayvanseverler platformu "Hayvanlar.com.tr"
Sevimli dostlarımız hakkında her tür bilgiye rahatça erişip sorunuzu sorabileceğiniz tek platform.

Kural Çekilişe Katılım Şartları 🎉

Garfield

Admin
Katılım
6 Ağu 2021
Mesajlar
33,078
Çözümler
1
Aldığı Beğeni
13
Konum
Alaska
Minik Dostum
  1. Kuş
Sevgili forum severler lütfen aşağıda yer alan açıklamayı dikkatlice okuyunuz...

Öncelikle şunu açıkça belirtmek isteriz, forum sitemizde yapılan çekilişler tamamen legal ve gerçektir! Çekiliş sonrasında kazanan kişiye ödülünü gönderdiğimize dair ilgili Çekiliş konusuna ilgili belge mutlaka eklenir, (dekont, kargo fişi, kişi beyanı, ürüm resmi, v.b gibi)

Çekilişe katılabilmeniz için sizden bazı kuralları yerine getirmenizi talep ederiz. Bunlar aşağıda yer almaktadır.


  1. Çekilişe katılımcı sayısı. (ilgili çekilişin yapılabilmesi için en az x sayıda katılımcı olması gereklidir. Örnek; yani biz x çekilişi için 10 katılımcı sayıcı belirledik ama 6 kişi katıldı bu durumda ya çekiliş geçerli olmaz yada Çekiliş tarihi güncellenerek katılımcı sayıcının dolması beklenir)
  2. Forumdaki mesaj sayınız. (ilgili çekilişin yapılabilmesi için forumda en az x adet mesajınızın olması gereklidir. Forum üye oldunuz 0 adet mesajınız olur mesaj sayınızı artırmak için forumda istediğiniz kategoriye konu ve konular açabilir ya da daha önceden açılmış olan konulara yorum yaparak mesaj sayınızı artırabilirsiniz.)
  3. Foruma üye olmanız gereklidir. (foruma üye olmak katılmak kullanmak tamamen ücretsizdir.)
  4. Mesaj sayınızı artırmaya yönelik paylaşımlarda bulunmamanız gereklidir. (mesaj sayınızı artırmak ıcın forumdakı acılmıs olan konulara önek, tsk, tskler, hari, güzel v.b gibi spam içerikler yazmamanız gereklidir.)
  5. Forum sitemizi sahip olduğunuz bir sosyal medya hesabınızda paylaşmanız gereklidir. (örnek ilgili çekiliş konusunun linkini kopyalayarak facebook hesabınızda paylaşmak gibi)
  6. Her çekiliş konusunun şartları ilgili çekiliş konusunda açıkça yer almaktadır. Kuralları yerine getirmeyen kulanıcılar çekilişe katılım sağlayamazlar.
 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler