Web Analytics

Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Platformu!

Temiz arayüz, yenilikçi bakış açısı ve stabil bir duruş. Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli hayvanseverler platformu "Hayvanlar.com.tr"
Sevimli dostlarımız hakkında her tür bilgiye rahatça erişip sorunuzu sorabileceğiniz tek platform.

güvercinde ura kesin çözüm

Garfield

Admin
Aldığı Beğeni
13
Minik Dostum
  1. Kuş
GÜVERCİN HASTALIKLARI TEDAVİ YOLLARI İLAÇLARI
UR , KANAT TUTULMASI , AYAK AĞRILARI İÇİN GÜVERCİN İLAÇI

Arkadaşlar merhaba , sizlere bu yazımda çok etkili ve ulaşılması basit GÜVERCİN HASTALIKLARI UR KANAT AYAK AĞRILARI İÇİN İLAÇ dan yazacağım .

Bende güvercinler hiç bir şey yokken bir gün içinde büzülüyor ve ayak yada kanatlarını yukarı doğru çekiyordu . Arkadaşlarımın söylediği bir kaç tane ilaç kullandım fakat faydasını göremedim . Bunları neden yazıyorum direk ilaçın adını ver diye düşünen arkadaşlar vardır . Bunları yazma sebebim güvercin hastalıkları ur ayak kanat ağrıları teşhis aynı mı .

Eğer belirtiler aynı ise arkadaşlar eczaneye gidin ve DEKORT isteyin bu tür hastalığı olan güvercine 1 adet verin bakın ertesi gün hiç bir şeyi kalmayacak düzelmiş olarak göreceksiniz . Eğer başka ve bu konuda sormak istedikleriniz var ise yorum olarak belirte bilirsiniz . TEŞEKKÜR EDERİM .

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler