Web Analytics

Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Platformu!

Temiz arayüz, yenilikçi bakış açısı ve stabil bir duruş. Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli hayvanseverler platformu "Hayvanlar.com.tr"
Sevimli dostlarımız hakkında her tür bilgiye rahatça erişip sorunuzu sorabileceğiniz tek platform.

Merhabalar, ben Mehmet

Garfield

Admin
Katılım
6 Ağu 2021
Mesajlar
33,076
Aldığı Beğeni
13
Konum
Alaska
Minik Dostum
  1. Kuş
Merhaba değerli hayvanseverler,

İsmim Mehmet, Kocaeli'de yaşıyorum aktif olarak ticaret ile uğraşıyorum. bunun yanısıra hayvanlar.com.tr 3-4 adet daha forum sitesinin sahibi ve kurucusuyum, lise yıllarından beri aktif olarak forum yazılımları ile uğraşıyorum. Minik dostlarımız ile ilgili bu mega projeyi hayata geçirdiğim için mutluyum. Daha çok kuşlar ile ilgiliyim Gündüz isminde bir jako papağnım ve muhabbet kuşum var.

Sizlerinde destekleri ve katılımları ile projemizin minik dostlar ve sahipleri için faydalı olacağı ve çok daha iyi yerlere geleceğine eminim.
şimdiden herkese iyi forumlar dilerim.
 

Tevfik

Üye
Katılım
15 Eyl 2021
Mesajlar
9
Aldığı Beğeni
8
Yaş
34
Konum
Kayseri
Kocaeli'ne daha önce çok geliyordum abi (İzmit'e) arkadaşımın kız arkadaşı oradaydı yanına gidiyorduk. Daha önce olsaydı keşke denk gelirdik bir yemek veya çay/kahve içerdik.
 

Garfield

Admin
Katılım
6 Ağu 2021
Mesajlar
33,076
Aldığı Beğeni
13
Konum
Alaska
Minik Dostum
  1. Kuş
İlerleyen zamanlarda yolumuz yine düşerse mutlaka ararım abi görüşmüş oluruz.

Forum platformlarının en sevilen yanlarından biride bu olsa gerek, belirli bir amaç için aynı çatı altına girip güzel dostluklar edinebiliyoruz. dediğim gibi her zaman beklerim ben gelirsem zaten ararım kardeşim, eksik olma eyw. :)
 

Tevfik

Üye
Katılım
15 Eyl 2021
Mesajlar
9
Aldığı Beğeni
8
Yaş
34
Konum
Kayseri
Ben de her daim beklerim abi. Sosyal ağlarda edinilen dostlukları ben sevemiyorum açıkçası, çok fazla laubali ve samimiyetsiz geliyor. Ya da bilmiyorum biz alıştık forum ve destek platformlarına o yüzden mi böyle geliyor anlamadım :) Z kuşağı belkide bambaşka düşünüyordur. Onlarıda dinlemek gerek.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular