Web Analytics

Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Platformu!

Temiz arayüz, yenilikçi bakış açısı ve stabil bir duruş. Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli hayvanseverler platformu "Hayvanlar.com.tr"
Sevimli dostlarımız hakkında her tür bilgiye rahatça erişip sorunuzu sorabileceğiniz tek platform.

Muhabbet kuşum ötmeyi bıraktı ve sadece arada bir ötüyor!

Aldığı Beğeni
0
Minik Dostum
  1. Kuş
1.5 yaşında bi erkek muhabbet kuşum var önce vitamin aldım petshoptan ve ilk gün vitaminin birisini kullandım hiç bi sorun yoktu aradan iki gün geçti diğer vitamini koydum suyuma o arada ayagında bi beyazımsı sarımsı bi şişlik farkettim iltihap gibi bişiydi kantoron yapı ve teramsin kremle müdehale ettim ve şuan az bi şişlik kaldı onu hallettim ama diğer vitamini kullandıktan sonra hem çok su içer oldu hemde konuşmayı bıraktı tek kelime etmiyor o yüzden vitaminleri vermeyi bıraktım eski neşesi yok konuşmuyor önceden kafeste durmamak için türlü türlü soytarılık yapan kuş bu sefer kafesin kapısını açsamda umrunda olmuyor çok su içtiği için mi anlamadım dışkısı su gibi dışkısı ufacık yosun yeşili ve sulu olan kısım su şişesinin kapagı kadar bi çapta oluyor bazen daha büyük bazen daha küçük kuşumun bu hale gelmesinin sebebi ne olabilir ve çözüm yolu arıyorum yardımcı olur musunuz bulunduğum yerde kuş veterineri yok be yapacağımı bilemiyorum ?
Fotoğrafları aşağıya bırakıyorum ne olduysa keyf yazan multivit i kullandıktan sonra olmaya başladı ve kuşum fotoğraftaki gibi gün boyu durgun, sessiz, neşesiz ve eski iştahı yok yardım ı olursanız sevinirim !

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 13
  • image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 12
  • image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 11
  • image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 12

Garfield

Admin
Aldığı Beğeni
16
Minik Dostum
  1. Kuş
Ayağındaki rahatsızlıktan dolayı neşesi yok + sıcak hava kosulları da bir etken olabılır bunun ıcın otmez, ayağındakı sorunla ılgılı tedavi ıcın bir vetenıre basvurmanızda fayda var, bu surecte vitamını kesın ama ılerleyen surecte mutlaka suyuna vitamın eklemenızde fayda olur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler