Web Analytics

Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Platformu!

Temiz arayüz, yenilikçi bakış açısı ve stabil bir duruş. Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli hayvanseverler platformu "Hayvanlar.com.tr"
Sevimli dostlarımız hakkında her tür bilgiye rahatça erişip sorunuzu sorabileceğiniz tek platform.

Dış Dünya

Tweety

Moderatör
Katılım
6 Ağu 2021
Mesajlar
8,000
Aldığı Beğeni
1
Yaş
38
Konum
Alaska
Minik Dostum
  1. Kuş
Kediniz, büyük kedi kuzenlerine benzer – güçlü bir merak duygusu olan bir kaşif olarak doğar. Birçok kedi evde kalmaktan memnun olsa da, sizinki – özellikle de erkekse – kedi kapısının ardındaki dünyayı karşı konulamayacak kadar çekici bulabilir.

Kedinizin dışarıda fazla gezinmesinden hoşnut değilseniz, onun tarzını göz ardı etmeden bu doğal davranışı törpülemek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

Özgürce koşmak
Kedinizin dış dünyayı keşfe çıkmasına izin verecekseniz, üzerinde isimlik olan bir tasma ve olası avları uyarmak için bir çıngırak takın. Tasmanın elastik bir kısmının olması önemlidir – böylece tasma bir şeye takılırsa kediniz tasmadan kolaylıkla kurtulabilir.

Kedi dostu bahçe
Eğer bir bahçeniz varsa, kedinizin içeride dolaşması için koruyucu bir kalem kullanmayı düşünün. Ayrıca tahtadan direkler ve tellerle bahçeyi koruyabilir ve kedinizin kötü hava şartlarından ya da güneşten kaçabileceği korunaklı alanlar yaratabilirsiniz. Bir tırmanma direği ve kedinizin tırmanabileceği seviyeli tünekler koyarak kedinize ekstra eğlence yaratabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular