Web Analytics

Türkiye'nin En Kaliteli Hayvansever Platformu!

Temiz arayüz, yenilikçi bakış açısı ve stabil bir duruş. Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli hayvanseverler platformu "Hayvanlar.com.tr"
Sevimli dostlarımız hakkında her tür bilgiye rahatça erişip sorunuzu sorabileceğiniz tek platform.

Oyun Zamanının Tadını Çıkarmak

Tweety

Moderatör
Katılım
6 Ağu 2021
Mesajlar
8,000
Aldığı Beğeni
1
Yaş
38
Konum
Alaska
Minik Dostum
  1. Kuş
Sevimli yavru kediniz avlanmaya her zaman hazırdır. Eğer doğru hareket ve ses kombinasyonunu yakalarsa, peşinden gitmekten kendini alamayacaktır. Bu doğal içgüdüyü takip etmesine izin vermek mükemmel bir fikirdir, böylece size, kıyafetlerinize veya mobilyalarınıza yönelmesini engellemiş olursunuz!

Oyun önemli bir günlük faaliyettir – özellikle de evde yaşayan kediler için. Yavru kedinizle zaman geçirmek, bağ kurmak için harika bir yöntemdir – ve zihnini ve vücudunu sağlıklı ve aktif tutar. Küçük kedinizi hareketlendirmek için oynayabileceğiniz bazı oyunlar aşağıda belirtilmiştir.

Oyuncaklar
Oyuncu yavru kediniz, kedi nanesinden fare ve torbalar, hareketli toplar, içine oyuncak doldurulmuş toplar, tüyler ve ipe dizilmiş oyuncaklarla oynamaya bayılır. Hareket eden, kıpırdayan ve gözden kaybolan her şey özellikle ilgisini çeker! Oyuncağının peşinden koşup ona doğru hamle yaparak doğa içgüdülerini ortaya çıkarması için çok beklemeniz gerekmeyecektir.

Birlikte oynayabileceğiniz oyunlar:
Saklambaç – bir karton kutuya delik açın ve yavru kedinizin içine saklanmaktan ve oyun oynamaktan ne kadar keyif aldığını görün
İpe dizilmiş fare – yavru kediniz önünde ulaşamayacağı uzaklıkta sallanan bir şeyin olmasına bayılacak
Tüyle gıdıklama – yavru kediniz tüyü yakalamaya çalışırken ikiniz de büyük keyif alacaksınız (yine de küçük keskin pençelerine dikkat edin!)
Balık avlama – yavru kediniz ipe dizili şeyleri kovalamaya bayılır; önünden bir anda çekin ve nasıl hamle yaptığına bir bakın!
Mükemmel hamle – kartondan yapılmış bir tüp, özellikle de ucundan bir şey sarkıyorsa, size ve yavru kedinize sınırsız eğlence imkanı tanır!
Oyun saatinde, yavru kedinizin birkaç tur kazanmasına izin verin. Aksi takdirde, doğal avlanma içgüdülerini tatmin edemediği için oyundan sıkılır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular